Menemen’de Görkemli Geçit Töreni – GÜNDEM

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, seçimlere günler kala ilçe merkezinde dev bir yürüyüş ve ardından gösteri düzenledi. Büyük bir coşku ve 10 bini aşkın vatandaşın katılımıyla gerçekleşen yürüyüşün sonunda Başkan Pehlivan, hafta içi gece geç olmasına rağmen Cumhuriyet Meydanı’nı dolduran hemşerilerine seslenerek şunları söyledi: Kararlarını tek başına ve özgürce veren ama bir orman gibi kardeşlik içinde birleşen insanların Menemen’den umutlu olduğunu görüyorum.” Gelişen insanlardan oluşan bir nehir görüyorum, bir inanç nehri görüyorum, bir gurur ve sevgi seli görüyorum! Pazar günü bir destan yazmaya hazır mıyız? dedi.

31 Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kala Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, kendisine destek veren binlerce vatandaşla birlikte kentte güç gösterisi yaptı. Menemen Stadyumu önünde başlayan yürüyüş sloganlar, marşlar, havai fişekler ve meşalelerle renklendi. Yürüyüş güzergahı boyunca evlerinin balkon ve pencerelerinden bakan hemşehrileri de Başkan Pehlivan’a büyük destek verdi.

“Menemenimiz için güzel işler üretmeye devam edeceğiz”

Yürüyüş sonunda pehlivanların ve Menemen halkının ikinci adresi Cumhuriyet Meydanı oldu. Burada hemşerilerine seslenen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “Size baktığımda çığ gibi büyüyen bir kartopu görüyorum. Sana baktığımda bir okyanus görüyorum. Sizlere baktığımda tek başına ve özgürce karar veren ama bir orman gibi kardeşlik içinde bir araya gelen, umutları yeşerten bir insan nehri görüyorum Menemen’de, bir inanç akışı görüyorum, bir gurur ve sevgi akışı görüyorum! Menemen’e baktığımızda Menemen halkına baktığımızda sadece iyiliği, güzelliği ve sevdiğimiz, ailemiz saydığımız insanları görüyoruz. Kötülük ve iftira bize saldırmaz. Tüm kötülüklere rağmen birlikte yaptıklarımız, birlikte başardıklarımız, birlikte yapacaklarımız, birlikte başaracaklarımız olmaya sözümüz her zaman devam edecektir. “Bazıları kendi anlayışlarına göre bahaneler üretirken, biz güzel şehrimiz için güzel işler üretmeye devam edeceğiz” dedi.

“Öyleyse başlayalım”

Başkan Aydın Pehlivan, Menemen halkına desteklerinden dolayı teşekkür ederek, şunları söyledi: “Göreve geldiğim günden bu yana beni hiç yalnız bırakmadınız. Tüm zorluklara karşı ayağa kalktın, inandın ve inandın. Bugün sizlerle burada yaşadığım güzellikler çok az insana nasip oldu. Eminim hiç kimsenin bu kadar güzel, bu kadar güçlü, bu kadar renkli, bu kadar büyük bir ailesi olmamıştır. Pazar günü yeni bir hikaye yazmaya hazır mısınız? “Allah bizi utandırmasın, başlayalım” dedi.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş