Bülent Şakrak ve Ceyda Düvenci neden boşandı? İşte Bülent Şakrak’ın oyuncu aşkı

Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, 8 yıllık evliliklerini tek seansta noktaladı. Önceki gün Bülent Şakrak’ın Ceyda Düvenci’den ayrıldığına ilişkin iddialar ortaya çıktı. Ayrılığın sebebine ilişkin aldatma suçlamaları şoke etti.

Gazeteci Seyhan Erdağ’ın özel haberine göre Bülent Şakrak’ın hayatına yeni bir kadın girdi. Erdağ, suçlamaların ardından menajeri Handan Taşkın aracılığıyla Bülent Şakrak’tan ifade aldı.

Taşkın, Bülent Şakrak ve Esra Akpınar’a olan aşkını doğruladı. Handan Taşkın, Seyhan Erdağ’a şunları anlattı: “Aralık ayından beri birlikteler, ilişkileri Maviye Sürgün dizisinde başlamamıştı, evlilikleri bu ilişkiden dolayı bitmemişti, Esra’yı daha önceden tanıyorduk.”

İKİSİ DE YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI

Esra Akpınar, oyunculuk, yöneticilik ve yönetici yapımcılık alanlarında şansını denedikten sonra şimdi dijital reklam pazarlama alanında çalışıyor…

İddiaya göre bir süredir birlikte olan Bülent Şakrak ile Esra Akpınar’ın hâlâ birlikte olduğu öğrenildi. Ceyda Düvenci bir süredir Güçlü Mete’yle çalışıyor.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bomba anlar canlı yayında!  Kalçalarına dokunup kontrol ettiBomba anlar canlı yayında! Kalçalarına dokunup kontrol etti
Bu adamın milyonlarca dolar kazanacağı kimin aklına gelirdi?Bu adamın milyonlarca dolar kazanacağı kimin aklına gelirdi?
Ekonomiyle ilgili yorum büyük olaydı!  Ekonomiyle ilgili yorum büyük olaydı! “Kime kime…”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş