Narlıdere Belediye Başkanı seçilen Belediye Başkanı Erman Uzun, ayağının tozuyla sahaya çıktı – GÜNDEM

Narlıdere kapalı pazarında esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek bayramlarını kutlayan Belediye Başkanı Erman Uzun, istek ve önerileri dinlemeyi ihmal etmedi.

Narlıdere Belediye Başkanı Erman Uzun, yerel seçimlerin ardından Narlıdere Hali’ni ziyaret etti. Çamtepe ilçesinde kurulan pazarda vatandaşlar ve esnafla bir araya gelen Belediye Başkanı Erman Uzun, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi. Pazardaki vatandaşları ve esnafı teker teker tebrik ederek istek ve önerilerini dinleyen Belediye Başkanı Erman Uzun, göreve yeni başladıklarını, ilçede karşılaşılan sorunların ve vatandaşların taleplerinin çözümü için hızlı hareket edeceklerini söyledi. .

İSTEK VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

Seçim kampanyası sırasında sık sık Narlıdere Pazarı’nı ziyaret ettiğini belirten Belediye Başkanı Erman Uzun, şöyle konuştu: “Seçimlerin ardından pazar esnafımız ve vatandaşlarımızla tekrar bir araya gelerek bayramlarını kutladık, onların istek ve önerilerini dinleme fırsatı bulduk. Sandıkta verdikleri oylarla Narlıdere belediye başkanı olmayı hak eden vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum. Narlıdere’ye nasıl değer katabiliriz, vatandaşlarımıza nasıl daha fazla hizmet verebiliriz diye heyecan duyuyoruz, kaygılıyız. Hızlı davranacağız ve söz verdiğimiz gibi hep birlikte “daha yaşanabilir bir Narlıdere” inşa edeceğiz. Pazar esnafımıza hayırlı olmasını, tüm vatandaşlarımıza sevdikleriyle birlikte nice bayramlar geçirmelerini diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber
marsbahis giriş