İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ı ressam ihbar etti! Her iki taraf da birbirini suçladı! İşte “Boya” davasının detayları…

Şarkıcı Dilan Çıtak, Nişantaşı’ndaki işyerinin tadilatı için ressam Seyit Ali Zehir ile anlaştı. Kendisi ve ekibi, malzemeleri satın aldıktan sonra işyerini boyadı. Kanal D Ana Haber’in haberine göre Dilan Çıtak, boyacıyı hiç görmediğini, tadilat işini çalışanların üstlendiğini, iş eksik olduğu için ödeme yapılmadığını söyledi.

ÜNLÜ ŞARKICI ÇOCUK İLE DAVA AÇTI

İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’ın güzellik merkezini boyadı, parayı alamadığını iddia ederek mahkemeye verdi. İş bittikten sonra bakiyeyi talep etti ancak karşı tarafa göre iş tam olarak tamamlanmadı ve hatalar oluştu. Ressam suçlamaları kabul etmedi ve hatta parasını almak için yasal yollara başvurdu. Uzmanlar, bu tür durumların yaşanmaması için iki tarafın sözleşme yapması gerektiğine dikkat çekti.

Davacı ressam Seyit Ali Zehir, “Dükkanı boyadım. Dediğini yaptım. Ödemeye yanaşmıyorlar. Ek işler dahil 9 bin lira kredim var. 2 bin lira da malzeme depozitosu gönderdiler” dedi. .İşi yapıp teslim ettim.Duvarda süslemeler vardı.Boya bittikten sonra.Kendileri indirdiler. 2 ay sonra ‘Meclisler yoktu, buralar yoktu’ diyerek beni mazur görmeye başladılar, dava açtım.” dedi.

anonimbb

Konuyla ilgili konuşan ünlü şarkıcı Dilan Çıtak, şunları söyledi: “Renkler satın alındıktan sonra dükkanda kaldı. Oturma odamız boyanmadı. Hatta yarım kaldı ve yok oldu. İnsanların para harcaması çok ilginç.” boyanmamış bir odada.” Şunları beyan etti:

Dilan Çıtak'ın itirafı İbrahim Tatlıses'ten yıllar sonra geldi

TÜRKONFED Başkanı Aydın Ağaoğlu, konuyla ilgili vatandaşları uyararak şunları söyledi: “İleride bir anlaşmazlık çıkması durumunda, örneğin boya yanlış yapılmışsa, hakkını nasıl arayacak? Bunun için bir düzenleme yapılması gerekiyor. Yazılı sözleşme.” dedi.

Şef GPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kurtlar Vadisi yıldızı bomba projede!Kurtlar Vadisi yıldızı bomba projede!
Komşusunun evine ateş açmakla suçlandı!  Şarkıcı Metin Işık ve oğlunun davasıyla ilgili görüş açıklandıKomşusunun evine ateş açmakla suçlandı! Şarkıcı Metin Işık ve oğlunun davasıyla ilgili görüş açıklandı
Dizi ekibini şok eden olay!  Olan bitene şaşırdılarDizi ekibini şok eden olay! Olan bitene şaşırdılar

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber