DEM Partisi’nin Yenikapı’daki Nevruz etkinliğinde skandal görüntü! Terörist Öcalan’ın posterleri ortaya çıktı

DEM Partisi’nin İstanbul’da düzenlediği Nevruz etkinliği Yenikapı’da gerçekleştirildi. Etkinlikte yerel seçimlere ilişkin mesajlar da yayınlandı. DEM partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi eşbaşkan adayı Murat Çepni ise şunları söyledi: “31 Mart’ta hep birlikte kazanacağız, İstanbul’u yöneteceğiz. Biz süregelen tartışmalara sağır kalalım ve kendimize bakalım. DEM Partisi başarıya en güçlü şekilde ulaşacaktır. Dilimizi, kültürümüzü yok sayanlara, açlığı işçi sınıfı için bir zorunluluk olarak görenlere, Kürt halkını yok sayanlara en büyük cevabı 31 Mart’ta vereceğiz” dedi.

“BU SEÇİMDE KIRMIZI KART ÇIKACAĞIZ”

DEM Partisi İstanbul Büyükşehir Belediyesi eşbaşkan adayı Meral Danış Beştaş, şunları söyledi: “İmralı’nın kapılarını açın, tecridi kaldırın diyoruz. Öcalan özgür olmalı. Nevruz özgürlüktür. Bizimle Diyarbakır’da konuşmayın ve buraya gelin, bize iyi davranın. Bu seçimde kırmızı kart gösteriyoruz. “Oyumuzu kendimize vereceğimizi, partimizin etrafında birleşeceğimizi her fırsatta söylüyoruz” dedi.

SKANDAL GÖRÜNTÜ

Etkinlikte skandal görüntülere de yer verildi. PKK terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’ın posterleri ortaya çıktı.

1

Başlık yönlendirmesi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Hiçbir şeyi doğru yapmadı, beni bir sürü izlenmeyle harcadıHiçbir şeyi doğru yapmadı, beni bir sürü izlenmeyle harcadı
Şarkıcı Metin Işık'ın karıştığı silahlı çatışma kameralara yansıdı!Şarkıcı Metin Işık’ın karıştığı silahlı çatışma kameralara yansıdı!
Erdoğan'ın Erdoğan’ın “iyi haber” tepkisine anında yanıt

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber