Ali Koç Suudi Arabistan’da yaşananları anlattı! “Fenerbahçe’nin devlet yetkililerine bizi bildirdiler”

F.Bahçe Başkanı Ali Koç, düzenlediği basın toplantısında gerçekten dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Başkan Koç, Suudi Arabistan’da oynanması gereken ancak yaşanan olaylar nedeniyle iptal edilen Süper Kupa maçı için de şaşırtıcı sözler kullandı.

Ali Koç, TFF’nin yaşananlardan Fenerbahçe’yi sorumlu tuttuğunu belirtti.

“Bir anormallik var”

“Suudi Arabistan’da bir anormallik var. Fenerbahçe’nin sorumlu tutulması bizi rahatsız ediyor. Hükümetimize başvurduk ama onlar konuyu önemli bulmuyorlar herhalde. Araştırdık, neden hep biz? Çünkü beni hedef aldılar. Peki ya biz? ? Soruşturma sonucunda istemediğimiz bir şey bulduk.” “TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi bizi devlet yetkililerine bildirdi. Devlet yetkililerine Uğur Dündar’ın saat 16.00’daki açıklamasının krize yol açtığını söyledi.”

“KORUMA OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI”

2Pg5PyzaB0SkH_k6fEMBHQ

“Ben de ona sordum. Oradakiler ‘Bana sordular’ dediler. Ben de ‘Evet’ dedim.” o cevapladı. Bunu soran insanlar kim? Bakanlık düzeyinde mi yoksa başka düzeyde mi? “Peki Sayın Cumhurbaşkanım dedim, rakip genel sekreterin Uğur Bey’in önünde İstiklal Marşı okunmasına izin verilmediğini yetkililere bildirdiniz mi?” Sorum şu: “O tweetten haberim yok” dedi. Tweetleri tüm krizi tetikledi. Nevzat Dindar, Uğur Bey’in tweet’inden önce Eray Yazgan’la iletişime geçtiğini belirterek, “İstiklal marşı söylenmezse sahaya çıkmayacağız” dedi. Bu durum aynı zamanda gözlemlendiklerini de ortaya koyuyor.”

Gerçek zamanlı puanlama
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ali Koç'tan çok sert sözler! "Galatasaray Türk futbolunun beka sorunudur"Ali Koç’tan çok sert sözler! “Galatasaray Türk futbolunun beka sorunudur”
Sarri'nin Lazio'daki dönemi sona erdi!  İşte yeni teknik direktörSarri’nin Lazio’daki dönemi sona erdi! İşte yeni teknik direktör
FIFA'dan Süper Lig takımına süresiz transfer yasağı!FIFA’dan Süper Lig takımına süresiz transfer yasağı!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: ilkses gazetesi - Son Mühür - ilkhaber gazetesi - Bursa Hayat - Yeni Bakış Antalya Haber